Serwis maszyn Carpigiani

UWAGA!
Dla przejrzystości FORUM prosimy w tytule wpisywać najpierw MARKĘ, MODEL maszyny.

Serwis maszyn Carpigiani

Postprzez murat » 1 mar 2013, o 08:31

Czy ktoś wie gdzie można zrobić najlepiej i oczywiście najtaniej serwis maszyny Carpigiani. Gdzieś u nas w kraju czy za granicą?? Jakieś info??
murat

Re: Serwis maszyn Carpigiani

Postprzez max » 1 mar 2013, o 13:19

Kiedyś serwowałem maszynę w Niemczech, bo byłem przeświadczony że Niemcy są solidniejsi i zdobią to idealnie. Niestety nie trafiłam na solidną firmę serwisową. Awarię dużą usunęli ale drobne awarie zostawili i ogólnie jestem niezadowolony.
Może miałem po prostu pecha.
max

Postprzez smakosz » 12 mar 2013, o 08:57

Serwisowałem maszynę kiedyś w Bydgoszczy i szczerze mówiąc nie jestem zadowolony - skasowali ode mnie duże pieniądze a tak naprawdę nic szczególnego nie zrobili. Przy następnej awarii zadzwoniłem do Władysławowa i serwis okazał tańszy i bardziej fachowy.
smakosz

Postprzez ziutek12 » 17 mar 2013, o 18:57

Co sądzicie o serwisie z Zielonej Góry .Oni przeprowadzają naprawy renowację wszystkich maszyn i sprzedają.Czy to uczciwa firma? Siedziba znajduje sie na ul Chemicznej 2
ziutek12

Postprzez majk » 17 mar 2013, o 22:41

Nie eksperymentował bym z żadnymi firmami "krzakami" tak , jak ten Lodomix - sezon jest zbyt krótki, a oszustów nie brakuje...
majk

Powrót do Serwisy - awarie maszyn