Granitor jaki kupić?

Granitor jaki kupić?

Postprzez Mareczekk » 4 gru 2016, o 17:58

Witam,

przymierzam się do zakupu granitora na 3 komory.

Wymagania:
-wysoka jakość
-duża wydajność (komory minimum 10 litrów każda)
-szybkie mrożenie
-gwarancja i serwis w Polsce

Budżet max 10 tys. złotych.

Proszę o porady jakie wy macie doświadczenia, które granitory polecacie a które nie i dlaczego. I w której firmie zaopatrujecie się w syropy, kubki, kielichy itd. (szukam firmy która oferuje najtaniej ale zarówno towar najlepszej jakości).
Mam nadzieję że znajdziecie czas aby udzielić mi porady, każdy komentarz się przyda, mam czas do kwietnia, ale im wcześniej tym lepiej :)

Mam nadzieję że mogę na was liczyć, dzięki :)
Mareczekk

Re: Granitor jaki kupić?

Postprzez kamilchina » 4 gru 2016, o 18:59

Cofrimell będzie najlepszym wyborem..
Czas mrożenia 30 minut (innych conajmniej 60 minut)
Cena 8,5tys (podobnej klasy granitor to wydatek rzędu 12-14tys.)
Wysoka jakośc użytych materiałów (tak jakby porównywać Dacie z Audi :)
wyprodukowany w 100% we Włoszech. Moc 1100w (a na allegro pojawiły się chińczyki z mocą uwaga: 500wat, śmiech na sali, przecież to nie ma prawa działać)

Nie polecam ugolini i brasa (to jest prawie to samo), ale są marnej jakości i z wydajnością też bardzo kiepsko.
Dobre są też SPM'y i gbg/sencotel ale te granitory 3 komorowe minimum 10 litrów kosztują ponad 12 tys. a Cofrimell oferują bardzo podobną jakość, nawet nie wiem czy nie lepszą ale w cenie 8,5tys.!!!! (to jest naprawdę świetna cena)

Jeśli chodzi o komponenty to polecam ice kalinka, współpracuję z nimi już 2 lata i jak dotąd lepszej firmy nie znalazłem. Syropy mocne, wydajne, cenowo bardzo dobrze wypadają. Rozrabiamy 1:7, duży wybór, z tego co się orientuje będzie dużo nowości na sezon 2017. No i przede wszystkim koszt wysyłki. Płacę u nich jeden koszt wysyłki nie zależnie ile zamówie, inne firmy wołają sobie za każde 4 bańki 20-30zł, a to trochę zwiększa nam koszty.
A dodatkowo jak kupisz u nich granitor tak jak ja to dostaniesz dużo gratisów (w tym materiałów reklamowych) i dożywotnią zniżkę -10% na cały ich asortyment.

Myślę że warto, tymbardziej że opinie od innych też mają spoko :D
kamilchina

Postprzez lodel.pl » 5 gru 2016, o 13:04

Ugolini to włoska firma produkująca m.in. urządzenia dla McDonalda.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Ugolini na Polskę. Oferujemy także granitory chłodzone wodą.
Proszę sprawdzić aktualną http://lodel.pl/pl/granitory_7

Paleta granit aktualnie obejmuje ponad 20 smaków i kolorów.
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy smak i kolor.
Załączniki
MT 3 prodotto.jpg
Ugolini MT3
Ostatnio edytowano 6 gru 2016, o 10:07 przez lodel.pl, łącznie edytowano 1 raz
lodel.pl

Postprzez www.icekalinka.pl » 5 gru 2016, o 14:52

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.icekalinka.pl
Posiadamy zarówno nowe granitory jak i używane.

Polecamy włoskie granitory cofrimell, jedne z najmocniejszych na rynku, więcej informacji na temat urządzenia na stronie lub telefonicznie. :) Możliwość przetestowania na miejscu jego możliwości. Z naszej strony zapewniamy wsparcie techniczne, gwarancję z możliwością przedłużenia na 3 lata, łatwy dostęp do części zamiennych (w przypadku awarii na czas naprawy sprzęt zastępczy) + korzyści z zakupu urządzenia u nas: zestaw startowy, zapasowy komplet uszczelek, smar spożywczy i materiały reklamowe (gratis). 100% zadowolonych klientów.

Wysawiamy pełną FV 23%.

Możliwość wysyłki kurierem (24h).

email: biuro@icekalinka.pl
tel. 730 363 620 / 602 877 869

Pozdrawiamy
IceKalinka
Załączniki
granitor icekalinka cofrimell oasis 3.jpg
granitor Cofrimell Oasis 3
www.icekalinka.pl

Postprzez hugoboss » 8 gru 2016, o 12:41

ja mam granitor gtx330 i sobie chwale, bezawaryjny, troche podobny do ugolini, moze troche bardziej udoskonalony i nowoczesniejszy, jak na pierwszy granitor jestem bardzo zadowolony, w przyszłym roku kupuje drugi taki sam.
hugoboss

Postprzez qderek » 9 gru 2016, o 11:13

Muszę dorzucić swoje 3 grosze do tego tematu, bo szkoda mi ludzi zaczynających z granitorami. Od razu zaznaczę, ze nie znam granitorów cofrimella, ale widzę co oferuje i w jakich obszarach obraca się firma je sprzedająca.
Na stronie http://icekalinka.pl/produkt/granitor-3 ... e-gtx-330/ jest oferta super granitora kalinka 3x15 gtx330.
Na innej stronie innego producenta jest ten sam granitor (dokładnie to samo zdjęcie) http://www.zeal-granitory.pl/granitory.html tym razem nazywa się zeal sc-3. Dość zabawny jest fakt różnicy w pojemnościach obu granitorów jeden ma komorę o pojemności 15l a inny 12l. Ktoś tu mija się z prawdą ;)

Dla niezorientowanych TO SĄ CHINOLE!!!
Załączniki
zeal_sc-3.jpg
Granitor GTX330 lub jak kto woli SC-3 ;)
qderek

Postprzez deser1492 » 10 gru 2016, o 14:25

ja mam granitor gtx330 i sobie chwale, bezawaryjny, troche podobny do ugolini, moze troche bardziej udoskonalony i nowoczesniejszy, jak na pierwszy granitor jestem bardzo zadowolony, w przyszłym roku kupuje drugi taki sam.

Gratulacje dobrego egzemplarza GTX330, ale drugiego to już bym nie ryzykował :D
deser1492

Postprzez qderek » 20 gru 2016, o 15:53

A tu mamy jeszcze jeden "żółty" klon ;)
różni się tylko pokrywą i naklejką na froncie
Załączniki
arpol.jpg
chiński granitor
qderek

Postprzez omega » 20 gru 2016, o 20:35

Polowania na chińczyki część dalsza ;) .
To ja upolowałem na stronie liron-polska
Załączniki
granita.png
omega

Postprzez qderek » 19 sty 2017, o 15:21

Czy ktoś liczył ile firm na polskim rynku sprzedaje chińskie granitory pod własnym szyldem? Pewnie wyjdzie na to, że polsko-chińskich marek jest więcej niż pozostałych!!!
qderek

Powrót do Granitory